Fotografia biznesowa, wizerunkowa, korporacyjna,
zdjęcia na LinkedIN

Dlaczego potrzebujesz dobrego zdjęcia wizerunkowego?

Dobre zdjęcie biznesowe to w obecnych czasach podstawa budowania marki czy to osobistej, czy też firmowej. Zdjęcie wizerunkowe to nie od łączny element wizerunku firmy czy też osoby, której powinno zależeć na profesjonalnym wizerunku i prestiżu.

Zdjęcia wizerunkowe

Sesja wizerunkowa jak sam nazwa wskazuje ma na celu podkreślić wizerunek osoby, firmy lub produktu, usługi. Fotografia wizerunkowa ma za zadanie przekazać na zdjęciu najważniejsze cechy danej osoby, firmy lub produktu, usługi, Zdjęcia wizerunkowe podkreślają takie cechy jak profesjonalizm, fachowość, prestiż, stanowisko zawodowe oraz inne cechy charakteryzujące daną osobę, firmę lub produkt, usługę.

Zdjęcia biznesowe

Zdjęcia biznesowe są skierowane do osób, które osiągnęły sukces w biznesie lub są też dopiero na początku tej ścieżki zawodowej. Fotografia biznesowa podkreśla cechy charakteru, pozycję społeczną, jak i status majątkowy. Zdjęcia biznesowe są idealnym medium do podkreślenia pozycji zawodowej, jak i statusu społecznego czy też majątkowego.

Fotografia korporacyjna

Fotografia korporacyjna to spójny wizerunek pracowników danej firmy. Zdjęcia korporacyjne podkreślają dbałość danej firmy o wysokie standardy korporacyjne, ukazuje kadrę zarządzające, jak i załogę jako wysoko wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów i osoby budzące zaufanie. Pokazuje, że za firmową fasadą pracuję mili, sympatyczni i profesjonalni ludzie. Zdjęcia korporacyjne mogą również służyć do przekazania wartości, jakie niesie z sobą dana firma.

Zdjęcia na LinkedIN

Dobre zdjęcie na LinkedIN to podstawowa cecha dobrego profilu, na tym coraz popularniejszym portalu dla profesjonalistów. LinkedIN to portal społecznościowy zrzeszający wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów. menadżerów, prezesów i headhunterów. Jeśli chcesz być brana/y pod uwagę w procesach rekrutacyjnych. czy też rozmowach branżowych, musisz mieć profesjonalne zdjęcia na LinkedIN.

Fotografia biznesowa i wizerunkowa

Sesja biznesowa - Adam - Śląsk

Jak się przygotować do sesji biznesowej?

Podstawowa zasada przed udziałem w sesji biznesowej jest taka aby dobrze się wyspać. Druga zasada czasem ważniejsza niż pierwsza to zabrać na sesję wizerunkową dobry humor, luz i pozytywne nastawienie. Wtedy mamy pewność że sesja będzie udana.

W co się ubrać na sesję biznesową?

Jeśli tam gdzie pracujesz jest dresscode, to już wiesz jak się masz ubrać na sesję biznesową. Jeśli nie ma zasad dotyczących ubioru to zalecamy aby być eleganckim w klasycznym stylu . Czyli stonowane klasyczne biznesowe kolory, Zakryte ramiona, plecy i dekolt, Niezależnie od pogody panie powinny mieć ubrane rajstopy bez wzorów, połysku itp. Obuwie, dotyczy to również panów, zakrywające  pięty i palce. Odzież musi być czysta i wyprasowana. Jeśli to ma być sesja wizerunkowa, to zalecam aby wziąć z sobą rzeczy które są powiązane z wizerunkiem które chcemy przedstawić na zdjęciach.

Jaki makijaż na sesję biznesową?

Zawsze podczas sesji biznesowych zapewniam udział profesjonalnej makijażystki, ale jeśli czujesz się pewnie w temacie zrobienia sobie makijażu, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś zrobiła go sobie sama, tuż przed sesją wizerunkową. Należy jednak pamiętać, aby podkład/puder powinien dawać matowe wykończenie. Zrób sobie make-up tak jak na co dzień. Jeśli mocno podkreślisz usta, to oczy muszą być bardziej stonowane i na odwrót, jeśli mocno podkreślisz oczy, usta powinny być w delikatnym kolorze. Makijaż przed sesją fotograficzną musi być odrobinę intensywniejszy niż ten codzienny. Częstym błędem jest pominięcie szyi podczas makijażu. Panowie również przed sesją biznesową powinni mieć przypudrowaną twarz, zwłaszcza w upalne dni, aby ich twarz nie błyszczała na zdjęciach.

Gdzie odbywa się sesja wizerunkowa?

Sesje biznesowe, wizerunkowe i korporacyjne realizuje w zależności od potrzeb i możliwości klienta. Dysponuje własnym studiem fotograficznym mieszczącym się w Bytomiu i tutaj wykonuje większość moich sesji biznesowych. Jeśli zachodzi taka potrzeba, to realizuje też sesje biznesowe w miejscu wskazanym przez klienta. Moim głównym terenem działania jest województwo śląskie, małopolskie i opolskie. Jednak nie ma problemu, żebym wykonał sesję w dowolnym innym miejscu.

Jak długo trwa sesja biznesowa?

Czas sesji biznesowej, wizerunkowej czy też korporacyjnej jest zależny od kilku czynników. Zdaje sobie sprawę, że wy lub wasi pracownicy są, bardzo zajęci a każda minuta pracy kosztuje i to nie mało, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zmieścić się w absolutnym niezbędnym minimum czasu, jaki jest potrzebny do wykonania tego typu zdjęć. Sesja zdjęciowa w studio trwa z reguły około 30 minut, Sesja biznesowa u klienta z reguły trwa od 5 do 15 minut na pracownika.

Jak przebiega sesja korporacyjna?

Aby sesja biznesowa przebiegła bardzo sprawnie, przygotowuje się do niej bardzo starannie. Na kilka dni przed sesją ustalam bardzo dokładnie jaki efekt chcecie osiągnąć. Z odpowiednio dużym wyprzedzeniem wszystko dokładnie przygotowuje i planuje. Zależ mi na tym, aby było to dla was jak najbardziej komfortowe i miłe przeżycie, dlatego dokładam wszelkich starań, aby spełnić wasze oczekiwania. Sesję biznesową z reguły zaczynam od kilki nieformalnych portretów, aby „model” mógł się oswoić ze swoją nową rolę. Następnie przechodzę do sedna sesji zdjęciowej, na koniec, jeśli jest jeszcze czas, to wykonuje kilka zdjęć bardziej na luzie, czasem z jakimiś akcesoriami, które poszerzają kontekst zdjęcia.

Fotografia biznesowa - Bytom, Katowice, Śląsk

Cennik sesji biznesowej, wizerunkowej, korporacyjnej.

Sesja mini

PLN250+ VAT
 • 30 minut fotografowania.
 • 3 wyretuszowane zdjęcia.
 • Sesja odbywa się w studio w Bytomiu.
 • Bezterminowa licencja na dowolne pola eksploatacji.
 • Dodatkowe ujęcie w cenie 60 PLN+VAT.

Sesja podstawowa

PLN450+ VAT
 • 60 minut fotografowania.
 • Profesjonalny makijaż.
 • 5 wyretuszowanych zdjęci.
 • Sesja odbywa się w studio w Bytomiu.
 • Bezterminowa licencja na dowolne pola eksploatacji.
 • Dodatkowe ujęcie w cenie 50 PLN+VAT.

Sesja Maxi.

PLN600+ VAT
 • 60 minut fotografowania.
 • Profesjonalny makijaż.
 • Konsultacja wizażystki.
 • 10 wyretuszowanych zdjęci.
 • Sesja odbywa się w studio w Bytomiu.
 • Bezterminowa licencja na dowolne pola eksploatacji.
 • Dodatkowe ujęcie w cenie 30 PLN+VAT.

Powyższy cennik fotografii biznesowej obejmują sesję zdjęciową dla 1 osoby w studio fotograficznym w Bytomiu (Śląsk). W przypadku większej grupy osób lub sesji zdjęciowej w miejscu wskazanym przez klienta, Koszt sesji będzie kalkulowany indywidualnie.

Jeśli mają państwa jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu ze mną przez  formularz bądź telefonicznie lub  info@tadeuszibrom.pl

  

Po wysłania formularza, otrzymasz na adres email. który podałaś/eś w formularzu, wiadomość.z informacjami dotyczącymi sesji biznesowej.