Fotografia biznesowa, wizerunkowa, korporacyjna,
zdjęcia na LinkedIN

Dlaczego potrzebujesz profesjonalnych zdjęć biznesowych?

Profesjonalne zdjęcia biznesowe to w obecnych czasach podstawa budowania marki czy to osobistej, czy też firmowej. Zdjęcia biznesowe są nieodłącznym elementem profesjonalnego wizerunku firmy oraz osób które chcą podkreślić swój profesjonalizm, pozycję społeczną czy też prestiż.

Zdjęcia wizerunkowe

Sesja wizerunkowa jak sam nazwa wskazuje ma na celu podkreślić wizerunek osoby lub firmy. Fotografia wizerunkowa ma na celu przekazać na zdjęciach najważniejsze cechy danej osoby lub firmy, Zdjęcia wizerunkowe podkreślają takie cechy jak:

 • Stanowski zawodowe.
 • Hobby bądź uprawiany sport.
 • prestiż, 
 • Oraz inne cechy charakteryzujące daną osobę lub  firmę.

Zdjęcia biznesowe

Zdjęcia biznesowe są skierowane do osób, które osiągnęły sukces w biznesie lub są dopiero na początku tej ścieżki zawodowej. Fotografia biznesowa podkreśla cechy charakteru, pozycję społeczną, jak i status majątkowy. Profesjonalne zdjęcia biznesowe są tak samo istotne jak kompetencje i kwalifikacje. Dobra sesja biznesowa  daje możliwość zaprezentowania się światu, potencjalnym klientom, przełożonym i podwładnym  jako osoba profesjonalna, odpowiednia na danym stanowisku. Niezwykle istotnym elementem naszego profesjonalizmu.

Fotografia biznesowa - Kobieta w garsonce
Fotografia biznesowa - Kobieta w garsonce

Fotografia korporacyjna

Fotografia korporacyjna to spójny wizerunek pracowników danej firmy. Zdjęcia korporacyjne podkreślają dbałość danej firmy o wysokie standardy korporacyjne, ukazuje kadrę zarządzającą, jak i załogę jako wysoko wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów i osoby budzące zaufanie. Pokazuje, że za firmową fasadą pracuję mili, sympatyczni i profesjonalni ludzie. Zdjęcia korporacyjne mogą również służyć do przekazania wartości, jakie niesie z sobą dana firma.

Zdjęcia na LinkedIN

Dobre zdjęcie na LinkedIN to podstawowa cecha dobrego profilu, na tym coraz popularniejszym portalu dla profesjonalistów. LinkedIN to portal społecznościowy zrzeszający wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów. menedżerów, prezesów i headhunterów. Jeśli chcesz być brana/y pod uwagę w procesach rekrutacyjnych. czy też rozmowach branżowych, musisz mieć profesjonalne zdjęcia na LinkedIN.

 

Gdzie odbywa się sesja wizerunkowa?

Sesje biznesowe, wizerunkowe i korporacyjne realizuje w zależności od potrzeb i możliwości klienta. Dysponuje własnym studiem fotograficznym mieszczącym się w Bytomiu i tutaj wykonuje większość moich sesji biznesowych. Jeśli zachodzi taka potrzeba, to realizuje też sesje biznesowe w miejscu wskazanym przez klienta. Moim głównym terenem działania jest województwo śląskie, małopolskie i opolskie. Jednak nie ma problemu, żebym wykonał sesję biznesową w dowolnym innym miejscu.

Jak długo trwa sesja biznesowa?

Czas trwania sesji biznesowej, wizerunkowej czy też korporacyjnej jest zależny od kilku czynników. Zdaje sobie sprawę, że wy lub wasi pracownicy są, bardzo zajęci a każda minuta pracy kosztuje i to nie mało, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zmieścić się w absolutnym niezbędnym minimum czasu, jaki jest potrzebny do wykonania zdjęć biznesowych. Sesja biznesowa w studio trwa z reguły około 30 minut, Sesja biznesowa u klienta z reguły trwa od 5 do 15 minut na pracownika.

Portret biznesowy na LinkedIn
Wodzirej - Sesja wizerunkowa - Śląsk

Jak przebiega sesja korporacyjna?

Aby sesja biznesowa przebiegła bardzo sprawnie, przygotowuje się do niej bardzo starannie. Na kilka dni przed sesją biznesową ustalam bardzo dokładnie jaki efekt chcą osiągnąć moi klienci. Z odpowiednio dużym wyprzedzeniem wszystko dokładnie przygotowuje i planuje. Zależ mi na tym, aby było to dla was jak najbardziej komfortowe i miłe przeżycie, dlatego dokładam wszelkich starań, aby spełnić wasze oczekiwania. Sesję biznesową z reguły zaczynam od kilku nieformalnych portretów, aby „model” mógł się oswoić ze swoją nową rolę. Następnie przechodzę do sedna sesji zdjęciowej, na koniec, jeśli jest jeszcze czas, to wykonuje kilka zdjęć bardziej na luzie, czasem z jakimiś akcesoriami, które poszerzają kontekst zdjęcia.

Jak się przygotować do sesji biznesowej?

Podstawowa zasada przed udziałem w sesji biznesowej jest taka aby dobrze się wyspać. Druga zasada czasem ważniejsza niż pierwsza to zabrać na sesję wizerunkową dobry humor, luz i pozytywne nastawienie. Wtedy mamy pewność że sesja będzie udana.

 

W co się ubrać na sesję biznesową?

Jeśli tam gdzie pracujesz jest dress code, to już wiesz jak się masz ubrać na sesję biznesową. Jeśli nie ma zasad dotyczących ubioru to zalecamy aby być eleganckim w klasycznym stylu . Czyli stonowane klasyczne biznesowe kolory, Zakryte ramiona, plecy i dekolt, Niezależnie od pogody panie powinny mieć ubrane rajstopy bez wzorów, połysku itp. Obuwie, dotyczy to również panów, zakrywające  pięty i palce. Odzież musi być czysta i wyprasowana. Jeśli to ma być sesja wizerunkowa, to zalecam aby wziąć z sobą rzeczy które są powiązane z wizerunkiem które chcemy przedstawić na zdjęciach.

Jaki makijaż na sesję biznesową?

Zawsze podczas sesji biznesowych zapewniam udział profesjonalnej makijażystki, ale jeśli czujesz się pewnie w temacie zrobienia sobie makijażu, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś zrobiła go sobie sama, tuż przed sesją wizerunkową. Należy jednak pamiętać, aby podkład/puder powinien dawać matowe wykończenie. Zrób sobie make-up tak jak na co dzień. Jeśli mocno podkreślisz usta, to oczy muszą być bardziej stonowane i na odwrót, jeśli mocno podkreślisz oczy, usta powinny być w delikatnym kolorze. Makijaż przed sesją fotograficzną musi być odrobinę intensywniejszy niż ten codzienny. Częstym błędem jest pominięcie szyi podczas makijażu. Panowie również przed sesją biznesową powinni mieć przypudrowaną twarz, zwłaszcza w upalne dni, aby ich twarz nie błyszczała na zdjęciach.

Portret wizerunkowy

Cennik sesji biznesowej, wizerunkowej, korporacyjnej.

Sesja Mini

250 PLN + VAT
 • 30 minut fotografowania.
 • 3 wyretuszowane zdjęcia.
 • Sesja odbywa się w studio w Bytomiu.
 • Bezterminowa licencja na dowolne pola eksploatacji.
 • Dodatkowe ujęcie w cenie 60 PLN+VAT.

Sesja podstawowa

450 PLN + VAT
 • 60 minut fotografowania.
 • Profesjonalny makijaż.
 • 5 wyretuszowanych zdjęci.
 • Sesja odbywa się w studio w Bytomiu.
 • Bezterminowa licencja na dowolne pola eksploatacji.
 • Dodatkowe ujęcie w cenie 50 PLN+VAT.

Sesja maxi

650 PLN + VAT <
 • 60 minut fotografowania.
 • Profesjonalny makijaż.
 • Konsultacja wizażystki.
 • 10 wyretuszowanych zdjęci.
 • Sesja odbywa się w studio w Bytomiu.
 • Bezterminowa licencja na dowolne pola eksploatacji.
 • Dodatkowe ujęcie w cenie 30 PLN+VAT.

Powyższy cennik fotografii biznesowej obejmują sesję zdjęciową dla 1 osoby w studio fotograficznym w Bytomiu (Śląsk). W przypadku większej grupy osób lub sesji zdjęciowej w miejscu wskazanym przez klienta, Koszt sesji będzie kalkulowany indywidualnie.

Jeśli mają państwa jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu ze mną przez poniższy formularz bądź telefonicznie.

  

Po wysłania formularza, otrzymasz na adres email. który podałaś/eś w formularzu, wiadomość.z informacjami dotyczącymi sesji biznesowej.