Pierwsza sesja zdjęciowa Karoliny

 Karolina nie jest profesjonalną fotomodelką, ani nawet modelką amatorką. Jest zwykłą dziewczyną która chciała spróbowac jak to jest być modelką. No i oczywiście otrzymać kilka pprofesjonalnych zdjęć. Przed każdą sesję rozmawiam z osobą która będe fotografowała o tym co chce na tych zdjęciach, jaki mają mieć chatakter,co dana osoba chce pokazać na tych zdjęciach. Podczas rozmowy ustalilismy że  ma byc kilka zdjęć portretowych, kilka zdjęć calej sylwetki oraz kilka bardzo zmysłowych, ale nie epatujących erotyzmem czy nagością.

Zdjęcia portretowe

Zaczeliśmy sesję od zdjeć typowo portretowych, tak żeby modelka przyzwyczaiła się do tych wszystkich lamp błyskowych, modyfikatorów, statywów itp. Po kilku moich wskazowkach, radach Karolina  zaczeła coraz lepiej rozumiec o cho w tym chodzi, stała się plastyczna i pozowała coraz lepiej.

Sesja "fashion"

W studio fotograficznym gdzie pracuję mam garderobę z sporą ilością ubrań i akcesoriów, Karolina upatrzyła sobie w niej dwie sukienki, jedną w szachownice a druga w symetryczne geometryczne wzory. Zaczeliśmy fotografować całą sylwetkę, Karolina po kilku sugestiach podłapała o co w tym chodzi i pozowała z  minuty na minute lepiej.

 Sesja "sensualna"

Fotografia sensualna czyli inaczej fotografia zmysłowa ma ukazac emocję, sex appeal, erutyzm ale nie może to być wulgarne i epatujące sexem.NIe ejst to łatwy temat zwłaszcza dla osoby które pierwszy raz stoi przed aparatem. Jednak to należy do fotografa aby wydobyc wszystkie te cechy. Mam nadzieję że mi się udało.

Podsumowanie sesji zdjęciowej.

Uważam tą sesję do udanych, mimo tego że modelka dopiero pierwszy raz pozowała, ma predyspozycjie do pozowania, szybko łapie o co w tym chodzi . jednym słowem pracowało się z nią bardzo dobrze. Powstało wiele udanych zdjęć. Zapraszam do oglądnięcia materiału z tej sesji zdjeciowej i podzieleniem się wrażeniami