Fotografia kobieca

O sesji zdjęciowej Sabina myślała już od dawna, w końcu się zdecydowała i trafiła do mojego studia fotograficznego. Sabina nigdy wcześniej nie stała przed aparatem fotograficznym, dlatego się stresowała i nie była pewna czy ten pomysł z sesją kobiecą był dobrym pomysłem.

Zdjęcia portretowe

Jak większość moich sesji zdjęciowych, tak i tę sesję kobiecą zacząłem od zdjęć portretowych. Sabina rozkręcała się z każdą chwilą, z każdym zdjęciem który jej robiłem, bardziej jej się podobało, a uśmiech z jej twarzy nie schodził.

Sesja sensualna

Po zrobieniu portretów i kilku zdjęć całej sylwetki. Sabina spytała się, czy zrobię jej kilka zdjęć takich bardziej kobiecych. zmysłowych. Po dokładnym ustaleniu, jakie to mają być zdjęcia, jak ma być ubrana. Przystąpiliśmy do zrealizowania tych sensualnych zdjęć. Powstało kilka zdjęć na huśtawce oraz w białej koszulce nocnej na pięknym fotelu „uszaku”, który mam w studio fotograficznym. Gdy Sabina przeglądała zdjęcia z tej kobiecej sesji, widziałem, że jest bardzo zadowolona. Co potwierdziła swoimi słowami: „Nie żałuję, że przyszedłem do ciebie na sesję zdjęciową, żałuję, że tak długo zwlekałam”.


Tak że drogie panie, nie odkładajcie sesji zdjęciowej nie wiadomo jak długo, bo czas płynie nie ubłaganie!