Kobiecy akt

Piękno kobiecego ciałą.

Śląsk - Gliwice, Katowice, Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Zabrze, Ruda Śląska. Siemianowice. Tarnowskie góry

Aktowa sesja zdjęciowa

Skoro już tu jesteś, to możliwe, że rozważasz wzięcia udziału w kobiecej sesji aktowej albo zastanawiasz się, czy nie sprezentować swojej kobiecie sesji aktowej. Mam dla was bardzo dobrą wiadomość. Poniżej znajdziecie wszelkie niezbędne informacje dotyczące aktowej sesji zdjęciowej. Jeśli po przeczytaniu wszystkich poniższych informacji, będziesz mieć jakiekolwiek pytania, czy wątpliwości, to zapraszam do kontaktu telefonicznego lub poprzez email.

Akt kobiecy - Śląsk
Akt artystyczny - Śląsk

Sesja aktowa - co to jest

Sesja aktowa jest to sesja zdjęciowa która, na zdjęciach, ma ukazać piękno nagiego kobiecego ciała. Zdjęcia aktowe ukazują piękne krągłości kobiecego ciałą, jego subtelność, fakturę skóry. Kobiece ciało na zdjęciach aktowych potrafi przybrać wiele form, od abstrakcyjnego detalu, poprzez intymny krajobraz aż po wyrafinowany erotyzm.

Dla kogo jest sesja aktowa ?

Aktowa sesja zdjęciowa jest dla wszystkich kobiet które chcą mieć piękne zdjęcia swojego nagiego ciała. Oczywiście żeby wziąć udział w takiej sesji trzeba mieć świadomość że podczas takiej sesji zdjęciowej trzeba obnażyć intymne części swojego ciała, takie jak:

 • Biust
 • Pośladki
 • Wzgórek łonowy
Oczywiście fajne zdjęcia aktowe to nie tylko intymne części ciała, można też zrobić piękne zdjęcia aktowe:
 • Pleców
 • Brzucha
 • Nóg
 • Dekoltu.
Powyższe opcje są przeznaczone zwłaszcza dla pań które z różnych względów nie mają ochoty na sesję rozbieraną, ale chcą mieć piękne artystyczne akty.

Jak się przygotować do sesji aktowej?

Kobieca sesja aktowa jest jedną z niewielu kobiecych sesji zdjęciowych do których nie trzeba się zbytnio przygotowywać. Zbędny jest makijaż, fryzura też jest mniej istotna niż w innych rodzajach sesji zdjęciowych. Jak zwykle najważniejszym elementem przygotowania się do kobiecych zdjęć aktowych jest dobry humor, optymistyczne nastawienie. Bardzo dobrym pomysłem jest przygotowanie wcześniej pomysłów i inspiracji dotyczących zdjęć aktowych.

Co ubrać na sesję aktową?

To pytanie wbrew pozorom nie jest bez sensu. To co założymy przed sesją zdjęciową ma duży wpływa na czas jaki będzie potrzebowało twoje ciało aby pozbyć się odcisków po odzieży. DLatego bardzo dobrze jest ubrać rzeczy luźne, bez silnych gumek czy ściągaczy. Po prosu im luźniej tym lepiej, Jeśli możesz pozwolić sobie na komfort nie założenia stanika i/lub bielizny, to skorzystaj z tego. Nawet ciasne jeansy potrafią zostawić na ciele odciśnięty ślad szwów nogawek na nodze.

Kobieta zmysłowa - Śląsl
Akt kobiecy - Śląsk

Co jeszcze zabrać na kobiecą sesję aktową?

Podobnie jak na inne kobiece sesje zdjęciowe, możesz zabrać z sobą gadżety oraz akcesoria które mogę znacznie uatrakcyjnić, mam na myśli np:

 • Biżuteria w postaci np: Korali, wisiorów itp
 • Kapelusze, czapki lub inne nakrycia głowy
 • Oraz wszystko inne co wpadnie ci do głowy.
Podczas sesji większy czas będziesz skąpo odziana lub w ogóle, dlatego zalecam zabranie z sobą ciepłęgo szlafroka lub innego okrycia, którym będziesz się mogła ogrzać w przerwach na zmianę oświetlenia lub scenografii. To samo dotyczy jakiś bamboszków, studio fotograficzne jest ogrzewane ale niestety od podłogi ciągnie zimno, więc dobrze mieć coś na nogach podczas przerw.

Gdzie najlepiej zrobić zdjęcia aktowe?

Moim zdaniem najlepszym miejscem do sesji aktowej jest studio fotograficzne. W studio nie ma ciekawskich oczu, żądnych sensacji, są odpowiednie warunki do sesji aktowej. W studio jest odpowiedni sprzęt i akcesoria dzięki którym bez problemu można zrealizować wszystkie pomysły. DLatego serdecznie zapraszam do mojego studia fotograficznego w Bytomiu. Jeśli jednak życzysz sobie zdjęcia aktowe na łonie natury lub w innym dowolnym miejscu, to nie ma problemu. Możemy je tam zrobić

Jak przebiega sesja aktowa ?

Jeśli się zdecydujesz na sesję aktową. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić to ustalić termin takiej sesji zdjęciowej. Najlepiej, żeby to było w takim terminie, w którym będziesz mieć trochę czasu dla siebie. Żeby powstały zjawiskowe akty kobiece , sesja zdjęciowa musi trochę potrwać. Potrzebujemy trochę czasu, żeby się poznać, oswoić, nastawić i wykrzesać odpowiednie emocje. Zawszę proszę o, przesłanie kilku zdjęć z inspiracjami. Ja wiem, że to ja jako fotograf powinienem pokierować modelkę tak, aby zdjęcia wyszły pięknie, ale te inspiracje są mi potrzebne do tego, aby wiedzieć, czego fotografowana kobieta ode mnie oczekuje, czy chce zdjęcia czarno białe, czy kolorowe, czy w jasnym czy w ciemnym kluczu.
Gdy już się spotkamy w studio fotograficznym czy w innym miejscu, to każdą sesję zaczynamy od zwykłej rozmowy, jeszcze raz przegadujemy inspiracje, rozmawiamy, jakie to mają być zdjęcia, dla kogo, co chcemy na nich pokazać, dobieram oświetlenie, pozy itp. Ten czas też jest potrzebny aby pozbyć się odcisków bo bieliźnie, skarpetach z twojego ciała. Następnie zaczynamy już właściwą sesję aktową. Pierwsze zdjęcia zwykle robię w pełnym ubraniu, aby fotografowana kobieta poczuła się trochę pewniej, zapoznała ze studiem, z moją osobą. Oczywiście, jeśli jest to konieczne, podpowiadam jak pozować. Jak już mamy kilka fajnych ujęć i „modelka” się oswoi z pozowaniem wtedy przechodzimy do zdjęć nagiego ciałą. W momencie w którym stwierdzimy, że mamy odpowiednie zdjęcia, o które nam chodziło, zgrywam zdjęcia na „chmurę” i przesyłam CI zdjęcia do wyboru. Gdy wybierzesz zdjęcia, które chcesz otrzymać zaczynam je retuszować, jak już zdjęcia będą gotowe przekazuje je tobie. Tak w wielkim skrócie wygląda przebieg sesji zdjęciowej. Jak widzisz sesja zdjęciowa to czas fajnie spędzony, podczas którego będziesz miała chwilę, aby się odprężyć, zrelaksować no i najważniejsza rzecz, będziesz mieć śliczne zmysłowe zdjęcia. Które wzbudzą zachwyt płeć brzydką i zazdrość u koleżanek.

Sesja aktowa kobiety - Śląsk

Cennik sesji sensualnej.

Sesja Mini

200 PLN + VAT
 • 30 minut fotografowania.
 • 3 wyretuszowane zdjęcia w wersji cyfrowej.
 • 3 wydruki w A4 lub mniejsze
 • Sesja odbywa się w studio w Bytomiu.
 • Dodatkowe ujęcie w cenie 60 PLN+VAT.

Sesja podstawowa

400 PLN + VAT
 • 90 minut fotografowania.
 • 6 wyretuszowanych zdjęć wersji cyfrowej.
 • 6 wydruków A4 lub mniejsze
 • Sesja odbywa się w studio w Bytomiu.
 • Dodatkowe ujęcie w cenie 50 PLN+VAT.

Sesja maxi

800 PLN + VAT <
 • 180 minut fotografowania.
 • 15 wyretuszowanych zdjęci w wersji cyfrowej.
 • Fotoksiążka w formacie A4 lub 30x30
 • Sesja odbywa się w studio w Bytomiu.
 • Dodatkowe ujęcie w cenie 30 PLN+VAT.

Powyższy cennik Kobiecej sesji aktowej obejmuje sesję zdjęciową w studio fotograficznym w Bytomiu (Śląsk). W przypadku sesji zdjęciowej która ma być wykonana w innym miejscu niż moje studio fotograficzne, koszt sesji będzie kalkulowany indywidualnie
Powyższe cenniki sa tylko propozycjami, zawsze istnieje możliwość dostosowania ofert pod twoje preferencje, wymagania i możliwości finansowe.

  

Galeria kobiecyh aktów