Fotografia biznesowo-wizerunkowa

Obecnie bardzo popularne wśród profesjonalistów, freelancerów i kadry zarządzającej każdego stopnia jest posiadanie profilu na LinkedIN. Ten portal jest idealnym miejscem do tego żeby nasze kompetencje docenili head hunterzy. Aby przyciągnąć uwagę przyszłego pracodawcy należy mieć dobre biznesowe zdjęcia, To zwiększa nasze szansę na znalezienie nowej posady nie tylko poprzez LinkedIN. Wie o tym również Adam - informatyk. Dlatego zgłosił się do mnie na sesję biznesowo wizerunkową.

Sesja  biznesowo - wizerunkowa.

Sesję jak zawsze zacząłem od krótkiej rozmowy. o tym jak Adam by chciał zęby te zdjęcia wyglądały itp. Ustalilismy że zrobimy trochę zdjęć biznesowych (marynarka i koszula) oraz kilka takich zdjęć tylko dla niego, na fb, takich bardziej na luzie.
Sesja biznesowo przebiegła szybko i sprawnie, Jasne tło , dwie lampy z oktami. Zdjęcia dla Adama powstało na tle graffiti w studio,  do oświetlenia modela użyłem beautydisha. Podczas wymiany pomysłów na kolejne zdjęcie wpadł nam pomysł na trochę mroczny czarno biały portret Adama co też wykonałem. Ja jestem z niego bardzo zadowolony. Mam nadzieję że wam się też będzie podobać.